Tüdrukuteõhtu ideed. Kunstipidu

Saabuv pulmade hooaeg tähendab, et on vaja mõelda ka sellest, kuidas veeta tüdrukuteõhtut. Tavaliselt sellised üritused toimuvad jahil, põgenemistoas või spaas. Meie jutt aga läheb sellest põnevast tegevusest nagu kunstipidu. 

Alustame sellest, et peo saavad korraldada nii pruut ise kui ka tema sõbrannad. Esimesel juhul saab igaüks joonistada oma pildi, mis on meeldivaks kingituseks kõigile osalejatele. Teisel juhul, kui üllatust valmistatakse pruutneitsi jaoks, kõik osalejad saavad  joonistada üldist pilti, mis koosneb eraldi osadest.

Mida joonistada?

Kujutlusvõime piiranguid pole. See võib olla midagi sümboolset pruudi enda või tulevase abielupaari kohta, midagi eelseisva pulma stiilis või lihtsalt midagi stiilne või armas. Hea meelega soovitame või mõtleme peo kontseptsiooni koos välja.

Kuidas veel külalisi lõbustada? 

Ärge unustage muid meelelahutusi. Meie saatejuhid meelsasti räägivad  kunstist, ning viivad läbi konkurssi või viktoriini. Soovi korral meelelahutust võib teha personaalsemaks. Näiteks võrrelge pruudi vastuseid ja peigmehe poolt eelnevalt antud vastustega samadele küsimustele. Ja muidugi, mis võiks olla parem kui lõbus tüdrukute lobisemine ja klaas lemmikjooki?

Kus pidada?

Meil on suur nimekiri restorane ja kohvikuid, kes on valmis oma ruume peo jaoks pakkuda. Kui teil on meeles mõni muu koht – pole probleemi, andke sellest teada ja arutame detaile koos läbi.

Другие статьи рубрики

Как организовать арт праздник?

Арт-вечеринки – новый тренд в проведении праздничных мероприятий, который уже успел полюбиться нашим заказчикам. FLASH ART parte – это прекрасный формат для проведения мероприятия в креативном и познавательном формате.

Tüdrukuteõhtu ideed. Kunstipidu

Saabuv pulmade hooaeg tähendab, et on vaja mõelda ka sellest, kuidas veeta tüdrukuteõhtut. Tavaliselt sellised üritused toimuvad jahil, põgenemistoas või spaas. Meie jutt aga läheb sellest põnevast tegevusest nagu...
Saa 5% soodustust
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena uutest pidudest teada
Täname!
Saadame teile ainult häid uudiseid.
Esita tellimus
ART pool iga ettevõtte jaoks
Tellimus esitatud
Vastame teile esimesel võimalusel