Meistriklass kui põnev vaba aja veetmise viis

Kui teil on sageli küsimusi, mida nädalavahetusel või mõnel muul vabal õhtul teha, siis huvitav meistriklass on suurepärane võimalus lõbusaks ja kasulikuks ajaveetmiseks. Õnneks on meil Tallinnas tohutu valik erinevaid töötubasid nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Pöörake tähelepanu loomingulistele suundadele. Joonistamise meistriklass on suurepärane võimalus veeta aega kolleegide või sõpradega, proovida end uues valdkonnas ja saada palju positiivseid emotsioone. Väga populaarsed on ka keraamika ja savi töötoad. Need loomingulised tegevused pole mitte ainult lõbusad, vaid ka tervislikud, kuna maalimine ja saviga töötamine aitavad teil lõõgastuda ja stressi leevendada. Samas see annab võimsa inspiratsioonilaengu, mis jääb sinuga pikaks ajaks meelde. Tuleb märkida, et selline tegevus on ettevõtete ürituste ja suvepäevade korraldamisel väga populaarsed.

Usinatele on Tallinnas palju kohti, kus saab mõne tunniga luua kauni prossi või mänguasja. Eriti meeleolukaid töötubasid leiab vanalinnast.

Soovitame ka selliseid üritusi, mis on kasulikud ja meeldivad eelkõige maitsemeeltele, näiteks kulinaarne meistriklass või meistriklass sommeljeega. Kulinaarse meistriklassi käigus saate õppida valmistama uusi roogasid ja saate teada palju huvitavat kulinaarse maailma kohta ning meistriklass sommeljeega võimaldab teil laiendada oma teadmisi veini kohta ja õppida, kuidas seda õigesti valida. 

Tänapäeval on igale maitsele ja huvile tohutult palju huvitavaid ja kasulikke üritusi. Saate proovida ennast ka tantsimises või joogas, osaleda psühholoogia- või disainiloengul või isegi käia põnevas põgenemistoas. Igal juhul  sellises formaadis kolleegide või sõpradega ajaveetmine mitte ainult suhteid tugevdab, vaid ka annab võimaluse avardada oma silmaringi ja nautida uusi kogemusi.

Другие статьи рубрики

Как организовать арт праздник?

Арт-вечеринки – новый тренд в проведении праздничных мероприятий, который уже успел полюбиться нашим заказчикам. FLASH ART parte – это прекрасный формат для проведения мероприятия в креативном и познавательном формате.

Tüdrukuteõhtu ideed. Kunstipidu

Saabuv pulmade hooaeg tähendab, et on vaja mõelda ka sellest, kuidas veeta tüdrukuteõhtut. Tavaliselt sellised üritused toimuvad jahil, põgenemistoas või spaas. Meie jutt aga läheb sellest põnevast tegevusest nagu...
Saa 5% soodustust
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena uutest pidudest teada
Täname!
Saadame teile ainult häid uudiseid.
Esita tellimus
ART pool iga ettevõtte jaoks
Tellimus esitatud
Vastame teile esimesel võimalusel