Firmaürituste korraldamine. 2020 trendid.

Firmaürituse idee otsimisel ärge unustage võtta arvesse tänapäevaseid suundumusi, mis ürituse meeldejäävamaks teevad. Kui ettevõtte ürituste korraldamine teid eriti ei huvita, ärge kiirustage lehelt lahkuma. See postitus tuleb kasuks ka neile, kes soovivad korraldada tüdrukuteõhtu, sünnipäeva vms.

Isiklik lähenemine

Pöörake rohkem tähelepanu külalistele. Proovige välja selgitada, kes on nendest vegan või taimetoitlane. Võib-olla kellelgi on toiduallergia? See aitab teil muuta peomenüüd või teha külaliste jaoks märkmeid roogade koostisosade kohta. Kirjutage paar meeldivat sõnu nimekaartidel laual. Kui osalejad ei tunne üksteist hästi, jagage oma ürituse stiilis rinnamärke. Arvestage ka külaliste huvide ning vajadustega selleks, et tagada piisavalt isiklikku ruumi ja planeerida meelelahutustsoone.

Digitaliseerimine

Tehke peo jaoks leht sotsiaalses võrgustikus või isegi maandumisleht, kus on kogu teave koha, aja ja riietuskoodi kohta. Hiljem sinna on võimalik üles laadida fotosid või jagada kulutusi unustatud asjade omanike otsimiseks 🙂 Mõelge välja ürituse hashtag  ja valige õhtu lõpuks parim foto. Kasutage Kahoot’i viktoriinide läbiviimiseks. Igal juhul nutitelefonid on kõikidel kogu aeg käes, nii et muutke need peo osaks.

Keskkonnasõbralikkus 

Tervitused Gretale. Keskkonna eest hoolitsemine on nüüd trendis ja see on suurepärane. Kujunduses ja laua serveerimisel eelistage looduslikke ja biolagunevaid materjale. Prügi sorteerimine on ka väga hea mõte. Kui plaanite igasuguseid infomaterjale jagada, proovige asendada neid elektrooniliste versioonidega. 

Toit 

Valige kvaliteet, mitte kvantiteet. Toit peaks olema huvitav. Määratlege üldine teema: näiteks ainult kindla värvi toit või ainult mereannid. Muutke banaalne õhtusöök degusteerimiseks. Las maitsvad road saavad teie ürituse elegantseks lisandiks.

Kus pidada firmapidu või sünnipäeva?

Lähtuge peamiselt ürituse suurusest ja teemast. Näiteks mereteema sunnib valima rannarestorani päikeseloojangule vaatega. Õige koht loob atmosfääri kogu peoks.

Enda poolt soovitame peoruumide (kohvikud, restoranid, banketisaalid) otsimiseks suurepärast platvormi SPOTY.EE, kus saate sündmuse iseloomule vastavat peokoha kiiresti leida. Valitud asutuste esindajad võtavad teiega ühendust ja saadavad pakkumisi vastavalt teie peole. See kõik on täiesti tasuta ja vaid mõne minutiga.

Lõpuks soovitame ka restorane, kus hea meelega korraldame Flash Art pidusid:

KALAMAJA GASTRO hubane restoran Kalamaja südames, väljapaistva roogade serveerimisega

R14 veinirestoran Rotermanni kvartalis, mis asub endise jõujaama hoones

TAR TAR kesklinnas, Viru kaubanduskeskuse lähedal asuv gastrobar,  erakordsete tartaridega ja teiste maitsvate roogadega

Love Mussels mereandide armastajatele gastrobar vanalinna kõrval 

ALLEE stiilne restoran vanalinna piiril, mis pakub mitte ainult peokohta, vaid ka ruumi seminaride või koolituste jaoks

Chapters Boutique Cafe on atmosfääriline kohvik, mis pakub Euroopa kööki roogasid ning laia jooke valikut.

Kadrioru lähedal asuv OLD BOY MARY JANE on maitsvate roogadega ning käsitööõlu ja hea veini valikuga gastropubi

Kohvik/resto SMAK asub sadama kõrval, pakub hooajalist menüüd. Ürituste broneerimisel pöörab tähelepanu erisoovidele ning informatsioonile allergiate kohta

LOFT JA ÜRDID ja jälle Kadriorg. Väljapaistva interjööri ja ilusa roogade serveerimisega restoran. Mahutab kuni 100 inimest.

7ÜRTI Kadrioru lähedal. Väikseima detailini läbimõeldud interjööri ja suurepärase toiduga. Mahutab 10-20 inimest.

RAGU on meeldiv koht kesklinnas, kus on 38 istekohta. On olemas lastenurk.

Jahu Resto on armas restoran isetehtud pasta ja naturaalsete veinidega.

Samovar Lounge on Noblessneri kvartalis asuv restoran, kus lisaks Euroopa köögile saate nautida nii sushisid kui ka klaasi head veini

Korsten Kitchen on elektrijaama endise katlamaja (nüüd Kultuurikatel) ajaloolises hoones asuv restoran, mis pakub Vahemerepärast ja Eesti köögi sugemetega menüüd

THAMM pererestoran kesklinnas, mis pakub põhjatoitu

ODEON  boheemne bar-restoran Koplis suure suupiste ja pearoogade valikuga

Sadama lähedal asuv vene köögi vaimus restoran MASHA mahutab kuni 200 inimest

Tule Estonia on Raekoja platsil asuv keskaegne restoran, kus on imeilus interjöör ja traditsioonilised eestimaised toidud.

FREDO WOHO on elegantne ja stiilne restoran, mis asub Tallinn Woho kvartalis. Suurepärane koht mitmesuguste ürituste korraldamiseks: banketid, pulmad, konverentsid, vastuvõtted.

Olevi restoran – veel üks restoran vanalinnas. Kombineerib keskaegset interjööri ja kontinentaalselt menüüd. 

Kohvik MöT imearmas kohvik kesklinnas maitsvate magustoitudega. Mahutab 20-25 inimest.

 

Другие статьи рубрики

Saa 5% soodustust
Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena uutest pidudest teada
Täname!
Saadame teile ainult häid uudiseid.
Esita tellimus
ART pool iga ettevõtte jaoks
Tellimus esitatud
Vastame teile esimesel võimalusel